Dziewczyna spada ze skutera, kierowca jedzie dalej!
Piotr Jędrzejak
14 kwietnia 2014

„W ogóle nie zwracasz na mnie uwagi!” – obstawiamy, że to właśnie jest największą pretensją, jaką ta dziewczyna ma do swojego faceta. I chyba ma rację…

Video jest krótkie i wręcz nierealne. Wygląda na to, że pasażerka rzeczywiście spadła ze skutera, a kierowca tego zupełnie nie zauważył! Aby mieć czym dojechać do celu, pasażerka desperacko próbuje wrócić na pokład… Humoru dodaje podkład muzyczny: Hold on, we’re going home – trzymaj się, jedziemy do domu.

Internet proponuje też kilka innych scenariuszy. Jedni twierdzą, że kobieta ciągnąca się za skuterem to ta sama, która przechodzi przez jezdnię w pierwszych sekundach nagrania, a kierowca to złodziej damskich torebek. Analizując video, to jednak wydaje się mało prawdopodobne. Inni uważają, że skuter został właśnie skradziony, prowadzi go złodziej, a kobieta to zdesperowana właścicielka. Biorąc jednak pod uwagę, że miejsce akcji to prawdopodobnie Azja, pierwsza opcja z kierowcą i pasażerką wydaje się realna…  Jak uważacie?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły