Dzień MOTO|Turysty 2015 – spotkanie na Torze Bydgoszcz
MotoRmania
2 marca 2015

Spotkanie motocyklowo-turystyczne, trochę rad dotyczących bezpiecznej jazdy, rozmowy z podróżnikami i oczywiście jazda na torze!

informacja prasowa

Kiedy, gdzie i kto?

28 marca 2015 – Tor Bydgoszcz – Organizatorzy: HigH Szkoła Jazdy, szkoleniemotocyklowe.pl, Kuźnia Szczęścia i nasi partnerzy!

Jaki jest cel imprezy?

  1. Bezpieczeństwo motocyklisty na drodze – instruktorzy HigH i szkoleniemotocyklowe.pl posłużą wszelkimi radami związanymi z bezpieczną jazdą na motocyklu i przygotowaniem motocykla do jazdy
  2. Integracja i dobra zabawa – zapraszamy każdego, bez względu na to jakim sprzętem jeździ i jakie ma doświadczenie. Zorganizujemy konkursy z cennymi nagrodami!
  3. Jazda na torze – każdy z przybyłych i wcześniej zarejestrowanych motocyklistów będzie mógł pojeździć na torze własnym motocyklem

Nie jeździsz jeszcze na motocyklu? Zapraszamy również Ciebie! Zorganizujemy przejażdżki na torze na miejscu pasażera z instruktorem techniki jazdy dla tych wszystkich, którzy chcą spróbować motocyklowej przygody.

Główna idea!

  1. Stawiamy na bezpieczeństwo – naszym celem jest pokazać wszystkim, którzy przyjadą, jak jeździć bezpiecznie na motocyklu, podróżować pokonując tysiące kilometrów minimalizując ryzyko w czasie jazdy
  2. Prezentujemy dobre praktyki motocyklowe – przyjedź, a dowiesz się o co chodzi!
  3. Spotkanie z podróżnikami – na miejsce zapraszamy ludzi, którzy na motocyklu przebyli w ostatnim czasie tysiące kilometrów. Powiedzą zainteresowanym jak się przygotować do wyprawy i czego nie zabierać.

Jak wziąć udział?

Wystarczy przyjechać i dobrze się bawić. Start imprezy przewidziano na sobotę 28 marca 2015 roku o godzinie 11:00 na terenie Toru Bydgoszcz – ul. Fordońska 116.

Chcesz pojeździć na torze? Zapraszamy na stronę Dzień MOTO|Turysty – do systemu rezerwacji. Dokonujesz rezerwacji, wpłacasz wpisowe w wysokości 50 zł i jeździsz na torze. Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność dokonywania wpłat potwierdzających rezerwację.

A co z pogodą?

Przecież nie ma złej pogody dla motocyklistów! Nie wymiękniesz kiedy popada deszczyk, prawda? Oczywiście jeżeli pogoda nas zaskoczy i spadnie śnieg lub temperatura poniżej dopuszczalnych wartości, to będziemy zmuszeni imprezę przełożyć, ale wierzymy, że nasza dobra passa do pogody nie opuści nas również tym razem!

Czy warto?

Pewnie, że warto! Masz okazję spotkać się z innymi motocyklistami, wymienić doświadczeniami i pojeździć na torze. My pomożemy Tobie zadbać o Twój motocykl – będziesz mogła / mógł sprawdzić jego stan techniczny i wykonać podstawowe regulacje. Jeżeli weźmiesz udział w konkursach – DLA KAŻDEGO – to pewnie wrócisz do domu z jakąś fajną nagrodą.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły