Ducati Scrambler 1100 w filmie Venom

- Piotr Jędrzejak

W roli głównej Tom Hardy na Scramblerze 1100. Nie zabrakło widowiskowych, motocyklowych ujęć!

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy na temat Toma Cruisa, który szalał BMW R NineT na planie nowej części Mission: Impossible – Fallout. Z tej okazji ktoś uświadomił nam (dzięki Robert), że nie jest to jedyna, duża produkcja filmowa, na którą warto zwrócić uwagę ze względu na motocykle.

Kolejnym tytułem jest Venom, który do polskich kin wchodzi 5 października. W roli głównej zagrał tam Tom Hardy, który jako reporter Eddie Brock zdobywa supermoce – staje się „Venomem” z komiksów Marvela. Przy okazji Tom jest zapalonym motocyklistą, więc raczej nie przeszkadzało mu, że jego filmowa rola na co dzień porusza się po mieście na Ducati Scramblerze 1100. Już w samym trailerze zobaczymy kilka widowiskowych, motocyklowych ujęć, a w tym zdecydowanie przesadzony skok, w którym Eddiemu udaje się wylądować razem z motocyklem jedynie dzięki nowym supermocom.

Pójdziecie na Venoma do kina?

[Aktualizacja – 5 października 2018]

Venom już trafił do kin, a z tej okazji Ducati udostępniło dwa filmy zza kulis. Prawdę mówiąc nie dowiadujemy się z nich niczego wyjątkowego – poza tym, że kaskaderami na motocyklach byli Jimmy Roberts oraz legenda FMXu, Robbie Maddison. Tego typu klipy to zawsze okazja, aby zobaczyć „kinowy” motocykl w akcji:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl