Ducati Scrambler 1100 w filmie Venom
Piotr Jędrzejak
13 sierpnia 2018

W roli głównej Tom Hardy na Scramblerze 1100. Nie zabrakło widowiskowych, motocyklowych ujęć!

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy na temat Toma Cruisa, który szalał BMW R NineT na planie nowej części Mission: Impossible – Fallout. Z tej okazji ktoś uświadomił nam (dzięki Robert), że nie jest to jedyna, duża produkcja filmowa, na którą warto zwrócić uwagę ze względu na motocykle.

Kolejnym tytułem jest Venom, który do polskich kin wchodzi 5 października. W roli głównej zagrał tam Tom Hardy, który jako reporter Eddie Brock zdobywa supermoce – staje się „Venomem” z komiksów Marvela. Przy okazji Tom jest zapalonym motocyklistą, więc raczej nie przeszkadzało mu, że jego filmowa rola na co dzień porusza się po mieście na Ducati Scramblerze 1100. Już w samym trailerze zobaczymy kilka widowiskowych, motocyklowych ujęć, a w tym zdecydowanie przesadzony skok, w którym Eddiemu udaje się wylądować razem z motocyklem jedynie dzięki nowym supermocom.

Pójdziecie na Venoma do kina?

[Aktualizacja – 5 października 2018]

Venom już trafił do kin, a z tej okazji Ducati udostępniło dwa filmy zza kulis. Prawdę mówiąc nie dowiadujemy się z nich niczego wyjątkowego – poza tym, że kaskaderami na motocyklach byli Jimmy Roberts oraz legenda FMXu, Robbie Maddison. Tego typu klipy to zawsze okazja, aby zobaczyć „kinowy” motocykl w akcji:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły