Damska zbroja Alpinestars Stella Bionic w Sklepie MotoRmania!
MotoRmania
23 maja 2016

Hej Dziewczyny! Jeśli szukacie dedykowanych, damskich ochraniaczy górnej części ciała, a przymiarki męskich odpowiedników i dopasowywanie rozmiaru na siłę Was zmęczyło, to nasza propozycja brzmi: sprawdźcie zbroję na siatce firmy Alpinestars, model Stella Bionic dla kobiet.

informacja prasowa

Fakt, że Alpinestars legitymuje się wieloletnią tradycją i doświadczeniem w konstruowaniu ochraniaczy jest tak oczywisty, że do tej marki nie trzeba nikogo przekonywać. Także tym razem projektanci „Alpiny” stanęli na wysokości zadania. Damska zbroja motocyklowa świetnie leży na paniach, w szczególności na piersiach oraz obręczy barkowej (dostępna w 3 rozmiarach: S, M, i L), a kolorystyka oraz sposób maskowania plastikowych pancerzy są dyskretne, w ciemnych kolorach. Zbroja Alpinestars Stella Bionic doskonale chroni newralgiczne miejsca górnej części ciała, zapewnia świetną mobilność oraz wentylację! Zbroja na siatce najlepiej sprawdzi się na: motocross, enduro, quady, rowery oraz inne sporty ekstremalne uprawiane poza asfaltem. Cena detaliczna to 899 PLN.

Alpinestars Stella Bionic w Sklepie MotoRmania (klik).

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/877-24-86

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły