Chwila nieuwagi na motocyklu = czołówka na własne życzenie

- Piotr Jędrzejak

Na szczęście prędkości nie były duże i obeszło się bez żadnych urazów.

Znacie gościa o ksywce Premises187? My też nie, ale to nieistotne. Prowadzi motovloga i ostatnio wrzucił do sieci swój wypadek sprzed kilku lat. Napisał przy tym: „Byłem głupi, to była moja wina i miałem naprawdę sporo szczęścia, że wyszedłem z tego w jednym kawałku. Szczerze przepraszam kierowcę za zafundowanie mu takiego przeżycia i niedogodności. Przyjąłem pełną winę, a mój ubezpieczyciel pokrył koszty.”

Premises187 przeciskał się pomiędzy samochodami w zatłoczonym Londynie, aż w końcu popełnił błąd. Nie zorientował się, że z trzech pasów którymi podróżował chwilę wcześniej, zrobiły się dwa pasy. Był przekonany, że wjeżdża na trzeci pas (który skończył się 50 metrów wcześniej), a wjechał na czołówkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale zwróćcie uwagę na reakcję obu kierowców. Bez wyzywania, pełna kultura!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl