Było blisko: ciężarówka zajechała drogę, ślizg uratował mu życie

- Piotr Jędrzejak

I to nie byle jaki ślizg! Motocyklista tak trafił, że zmieścił się w dokładnie najlepsze miejsce pod podwoziem ciężarówki!

Takich rzeczy nie widuje się na co dzień. Nawet w Hollywood to rzadkość, a produkcje Bollywood by się tego nie powstydziły. Wydaje nam się jednak, że motocyklista ma w poważaniu sławę na wielkim ekranie, a raczej cieszy się, że żyje…

Akcja działa się na drodze szybkiego ruchu w Brazylii. Motocyklista grzecznie jechał lewym pasem, gdy nagle i niespodziewanie kierowca ciężarówki stojącej na poboczu postanowił zawrócić! Czasu na zastanawianie się nie było zbyt dużo i tak naprawdę to nie wiemy nawet, czy motocyklista rzeczywiście specjalnie wycelował w miejsce pod podwoziem 3-osiowej ciężarówki, gdzie było najwięcej pustej przestrzeni… Tak czy inaczej uszedł z życiem – a nawet nie stało mu się nic poważnego!

Ostatnio pytaliśmy co jest lepsze, „położenie motocykla” czy „hamowanie do końca” – cóż, w tej konkretnej sytuacji ślizg okazał się idealny. A co zrobił kierowca ciężarówki? Pojechał dalej jak gdyby nigdy nic…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl