BMW M3 próbuje gonić motocykl i… kończy w rowie

- Piotr Jędrzejak

Pojedynków pomiędzy samochodami i motocyklami nigdy dość, prawda? Tym razem jednak zobaczycie przykład, że takie wyścigi są rzeczywiście niebezpieczne.

BMW E46 M3 uznawane są naprawdę mocne i dobrze prowadzące się samochody. Nawet pomimo tego, w pojedynku z motocyklem trzeba z takiego auta wyciskać pełne możliwości… Niestety, kierowca źle obliczył prędkość w zakręcie, a do tego przestraszył się kampera jadącego z naprzeciwka. Efekt? Sprawdźcie sami. I dla własnego dobra nie powtarzajcie takich wyścigów na drogach publicznych!

Uwaga, jakość filmu sugeruje, że było to nagrywane kartoflem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl