Bardzo nieudana sztuczka policyjna na Yamasze TDM

- Piotr Jędrzejak

A komu to potrzebne? A dlaczego?

Niestety nie do końca udało nam się wygooglać o co tu dokładnie chodzi, ale dziękujemy Rafałowi, że podesłał nam ten cudowny film. Wiadomo, że akcja dzieje się w Brazylii i jest to policyjny pokaz techniki jazdy. Widzimy kawałek placu, dookoła trenują funkcjonariusze, na parkingu stoi kilka policyjnych pojazdów – to prawdopodobnie centrum szkolenia brazylijskiej policji.

Na wspomnianym placu (który okazuje się trochę zbyt mały), dwójka funkcjonariuszy prezentuje przed zgromadzonymi sztuczkę. Jak nietrudno się domyślić, sztuczka miała polegać na zamianie miejsc w trakcie jazdy. Ciężko nam wyobrazić sobie praktyczne zastosowanie tej techniki, ale policjanci polegli na niej marnie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl