Autralijczyk pisze SMSa jadąc motocyklem
Piotr Jędrzejak
30 maja 2012

„Absolutny idiota!”

Gdy mówimy, że na motocyklu robimy głupie rzeczy, to mamy raczej na myśli latanie na gumie, czy wszelkie innego rodzaju stopale na czerwonych światłach. Ten 21-latek jednak zmienia postrzeganie tego pojęcia. Jadąc 80 km/h po autostradzie dookoła Sydney, wyciągnął komórkę i zaczął pisać smsa. Pasażer autobusu zrobił mu zdjęcie, które błyskawicznie rozeszło się po sieci. Ok, rozumiem, że na stunt ustawce jeden z tricków to pisanie smsa stojąc na zbiorniku. Super! Ale jadąc autostradą? Co więcej, niedoszły motocyklista jechał w pantofelkach, bez kurtki, czy rękawiczek (źle pisze się smsy).

http://youtu.be/20Mf-RwtG1g

Po rozpowszechnieniu się zdjęcia, 21-latek sam zgłosił się na policję. Okazało się, że miał niepełne (kat. A2) prawo jazdy, które zresztą stracił. Do tego dostał też mandat w wysokości ok. 920 złotych i tłumaczył, że tylko blokował telefon, a zaraz po zrobieniu zdjęcia zjechał na pobocze. Komentarz specjalisty jest chyba wystarczający: „absolutny idiota!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły