Autostrada w USA: zębatka motocyklowa wbija się do samochodu
Piotr Jędrzejak
11 maja 2015

Gdy zobaczyliśmy to zdjęcie, nie mogliśmy uwierzyć.

Straż Pożarna z miasta Redwood (okolice San Francisco w Kalifornii) raportuje na swoim Twitterze i Instagramie wszystkie ważniejsze lub ciekawsze wydarzenia. 2 dni temu strażacy wrzucili to zdjęcie:

Zdjęcie z Instagrama Redwood City Fire Department.

 

Strażacy informują, że motocyklowa zębatka przebiła szybę, o włos ominęła kierowcę i wbiła się w dach. Niestety (póki co) nie mamy więcej informacji na ten temat, a przyznacie, że na usta ciśnie się sporo pytań.

Teoretycznie to możliwe, żeby z motocykla odpadła zębatka – ale tylko z takiego, który posiada jednostronny wahacz. Ale czy to w ogóle realne? Jak do tego doszło? Co z motocyklistą? Niestety nie znamy odpowiedzi. W komentarzach pod informacją o tym zdarzeniu znaleźliśmy też teorię, że zębatka mogła spaść z ciężarówki wiozącej złom…

Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, damy znać! Ale jesteśmy ciekawi, co Wy o tym uważacie? Skąd wzięła się ta zębatka? Jesteście w stanie rozpoznać, do jakiego motocykla pasuje ta zębatka i jej mocowanie?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły