Audi A3 kontra zwykłe motocykle: szybki finał z dachowaniem w rowie
Piotr Jędrzejak
19 grudnia 2014

Tak to już jest, że niektórych nie trzeba namawiać do podjęcia wyścigu – a szczególnie, jeżeli po jednej stronie jest kierowca samochodu ze sportowymi aspiracjami, a po drugiej motocyklista…

Ten film podesłał nam Sebastian (dzięki!) i w tym przypadku sprawa dotyczy czarnego Audi A3 ze sportowym pakietem, co natychmiastowo zapowiada wyścig. Motocykliści z kolei jadą na BMW F650GS oraz na dwusuwowym KTMie EXC 125 – przyznacie, że niezbyt sportowe sprzęty. Ale może kierowca samochodu też to wiedział i dlatego poczuł, że ma szanse na wygraną? Tak czy inaczej wąska droga z drzewami, rowami i nie najlepszą widocznością to raczej niezbyt trafione miejsce na udowadnianie, kto jest szybszy. No i niestety kierowca Audicy przeholował… Na zakręcie wyniosło go do rowu, gdzie dodatkowo zaliczył potężne i bardzo poważnie wyglądające dachowanie.

Na szczęście ani kierowcy, ani pasażerowi samochodu nic się nie stało – a biorąc pod uwagę sytuację, wcale nie było to takie oczywiste. Zwróćcie też uwagę na błyskawiczną reakcję motocyklistów (nie znają się z osobami z Audi) i mieszkańca z okolicy, brawo! A wnioski z tego wypadku wyciągnijcie sami.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły