Arbuz w kasku oraz pracujący silnik… w prasie hydraulicznej!
Piotr Jędrzejak
6 czerwca 2016

Uwaga, to uzależnia.

Jeżeli obserwowanie zabawnych trendów internetowych nie należy do tego, czym zajmujecie się na co dzień, to możemy zdradzić Wam, że ostatnio modne są prasy hydrauliczne. Otóż w Finlandii istnieje pewien gość który posiada warsztat oraz śmieszy akcent.

W swoim warsztacie Lauri Vuohensilta ma potężną prasę hydrauliczną o nacisku 100 ton, w której niszczy dziwne rzeczy, oczywiście wszystko nagrywając. A jego śmieszny akcent dodaje niepowtarzalnego klimatu. Efekt? Każdy z wielu filmów został obejrzany już od 1 do 12 milionów razy!

Ostatnio rekwizyty do zmiażdżenia zostały dostarczone przez znaną na MotoRmanii ekipę Stunt Freaks Team. Do prasy trafił kask motocyklowy (z arbuzem w środku – rezultat jest zadziwiający) oraz silnik motocyklowy, który w momencie prasowania, wciąż pracował. Do tego Lauri miażdży jeszcze sam tłok.

Podziwiajcie.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły