5-latek na motocyklu prawie wpadł do wody – ojciec ratuje sytuację!

- Piotr Jędrzejak

Taki ojciec to najlepszy ojciec. Nie tylko wychowuje syna na motocyklistę, to jeszcze ratuje go własnym ciałem.

Sądząc po akcencie oraz imieniu syna (Lachaln), akcja dzieje się w Szkocji. Ojciec ze swoim pięciolatkiem, zamiast grając na konsoli, robią to, co powinien robić każdy ojciec z synem – jeżdżą na motocyklach, po znanej sobie posesji. Młody prowadzi, ale w pewnym momencie zjeżdża z drogi i kieruje się prosto na nieduże wzniesienie. Wiadomo, takie górki to najlepsza zabawa… Niestety Lachaln zapomniał, że za tą górką kryje się zbiornik wodny. Ojciec reaguje natychmiast – widząc, że syn nie zwalnia, wyprzedza go w ostatniej chwili, poświęca się wrzucając swój motocykl do wody i własnym ciałem stara się zatrzymać syna przed wpadnięciem do zbiornika.

Na szczęście Lachaln zdążył sam wyhamować, ale ojciec przyznał, że to wystarczyło, aby przestraszył się jak cholera… Młody przez godzinę był trochę przybity tym wydarzeniem, ale później wyciągnął nauczkę i sam się z tego śmiał.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl