[18+] Półnagie modelki na drodze – przyspieszają puls, żeby ograniczyć prędkość!
Piotr Jędrzejak
30 sierpnia 2013

Pytanie tylko, czy kierowcom wystarczy koncentracji?

Rosyjska organizacja publiczna Autodvijenie z miasta Niżny Nowogród zorganizowała akcję ograniczania prędkości, którą nie pogardziłby chyba żaden kierowca w żadnym kraju. W rosyjskich miastach ograniczenie prędkości to 60 km/h, a gdy dziewczyny zauważały kogoś jadącego szybciej, pokazywały mu swoje znaki i nie tylko… Większość przekraczających prędkość kierowców to oczywiście mężczyźni, którzy bardzo szybko zwalniali, aby dokładnej przyjrzeć się wdziękom modelek. (Niesamowite odkrycie, prawda?)

„Uwierzcie lub nie, ale dziewczyny naprawdę pomagały kontrolować epidemię przekraczania prędkości” – mówi organizator. „Jest też jedna wada, dziewczyny powodowały przypadkowe korki…”

Cała akcja zorganizowana została z powodu nowelizacji tamtejszej ustawy o ruchu drogowym. Po 1 września kierowcy w Rosji mogą być ukarani za przekroczenie dozwolonej prędkości nie o 10 km/h jak do tej pory, ale o 20 km/h… Strzelamy w ciemno, że szokujących nagrań z kamer pokładowych będzie teraz jeszcze więcej.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły