12 O’Clock Boys – zapowiedź filmu dokumentalnego o chłopkach z Baltimore
Piotr Jędrzejak
13 sierpnia 2013

Film dokumentalny z motocyklami w roli głównej.

Na pewno widzieliście już chłopaków z Baltimore w akcji. Nazywają się 12 O’Clock Boys i na swoich crossach latają na gumie jak szaleni. W Baltimore robią totalny terror, nie zważając na takie nieistotne sprawy, jak policja, przepisy, czy inni użytkownicy ruchu. O chłopakach nagrywany jest właśnie film dokumentalny o tytule „12 O’Clock Boys”.

Historia jest dość prosta i opowiada o 13-letnim Pugu, który mieszka w niebezpiecznej dzielnicy Westside block i ma w głowie jeden cel – dołączyć do The Twelve O’Clock Boys. W filmie zobaczycie, jak wygląda codzienne życie w tamtej okolicy, codzienne pościgi, terrory miasta i walka z władzą. Pug uczy się jeździć na własną rękę, próbuje być taki jak oni. Gdy jego brat nagle umiera, Pug uznaje ekipę jako swojego mentora, będąc pobudzonym i zachęconym przez ich niebezpieczny styl życia.

Zapowiada się produkcja warta obejrzenia! Zobaczcie trailer:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły