12 O’Clock Boys – zapowiedź filmu dokumentalnego o chłopkach z Baltimore

- Piotr Jędrzejak

Film dokumentalny z motocyklami w roli głównej.

Na pewno widzieliście już chłopaków z Baltimore w akcji. Nazywają się 12 O’Clock Boys i na swoich crossach latają na gumie jak szaleni. W Baltimore robią totalny terror, nie zważając na takie nieistotne sprawy, jak policja, przepisy, czy inni użytkownicy ruchu. O chłopakach nagrywany jest właśnie film dokumentalny o tytule „12 O’Clock Boys”.

Historia jest dość prosta i opowiada o 13-letnim Pugu, który mieszka w niebezpiecznej dzielnicy Westside block i ma w głowie jeden cel – dołączyć do The Twelve O’Clock Boys. W filmie zobaczycie, jak wygląda codzienne życie w tamtej okolicy, codzienne pościgi, terrory miasta i walka z władzą. Pug uczy się jeździć na własną rękę, próbuje być taki jak oni. Gdy jego brat nagle umiera, Pug uznaje ekipę jako swojego mentora, będąc pobudzonym i zachęconym przez ich niebezpieczny styl życia.

Zapowiada się produkcja warta obejrzenia! Zobaczcie trailer:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl