12 minut Driftpocalipsy – Daytona 675 Turbo, Ernie Vigil, Nick Apex i cała rzesza kaskaderów!

- Piotr Jędrzejak

Drift3, czyli trzeci film z serii driftów z Nickiem Apexem i Ernie Vigilem już jest!

Driftpocalipsę już zapowiadaliśmy – był trailer oraz galeria zdjęć driftowych Triumphów Daytona 675. Teraz jest już pełny, 12-minutowy film!

Historia klipu jest prosta. Po poprzedniej edycji obaj stunterzy poszli za kratki, oczywiście tylko na potrzeby fabuły, stąd też aż 3-letni przestój. W tym czasie wiele się zmieniło, miasto opanowała Driftpocalipsa, a szeryf, który ich zamknął teraz jest stunterem. Na drogi nie ma jednak co wyjeżdżać, jeżeli nie ma się odpowiedniej mocy. Ważące 170 kg Daytony dostały więc odpowiedni tuning, czyli wahacz dłuższy o 10 centymetrów, układy turbo gwarantujące moc 204 KM i odpowiedni, odjazdowy wygląd. Tym razem E-Dub oraz Apex zmierzą się z samochodami do driftu, zdalnie sterowanymi helikopterami i dronami oraz totalnie wypasionym, policyjnym buggy-carem o mocy 850 KM, który potrafi dać na gumę. Słabo?

Monster Energy, Icon i Triumph znowu dali radę, a sugerując się zakończeniem, już możemy ostrzyć sobie zęby na kolejną edycję. Strzelamy, że tym razem tematem przewodnim będą motocykle i samochody do dragu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl