Redukcja pkt. karnych on-line! Wykorzystaj izolację, na swoją korzyść.
MotoRmania
17 kwietnia 2020

WORD w Białymstoku wprowadza ogólnopolską nowość – szkolenia przez Internet, które pozwalają zmniejszyć liczbę punktów karnych.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku ruszył ze szkoleniami on-line. Sześciogodzinne szkolenie przez Internet pozwoli zmniejszyć liczbę posiadanych punktów karnych o sześć.

Jak to się robi?

By wziąć udział w  szkoleniu trzeba wejść na stronę internetową WORD w Białymstoku i w zakładce „Szkolenia” wybrać „Punkty karne” [KLIKNIJ TU]. Następnie należy zeskanować wymienione dokumenty (może być też czytelne zdjęcie), wypełnić krótką ankietę oraz zgodę RODO i całość odesłać na adres mailowy: szkolenia@word.bialystok.pl, podając numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

W e-mailu zwrotnym od WORD otrzymuje się link do logowania na odpowiednie szkolenie, wraz z instrukcją prowadzącą krok po kroku do logowania się na platformę szkoleniową.

Wymagania:

Do udziału w szkoleniu wystarczy przeciętnej łącze internetowe (minimum 2-3 Mb/s) oraz urządzenie elektroniczne z działającą kamerą i mikrofonem. Zanim szkolenie się rozpocznie, każdy potencjalny uczestnik będzie mógł przetestować, czy techniczne parametry jego urządzania są wystarczające i uzyskać wsparcie pracowników WORD w rozwiązaniu podstawowych problemów.

W razie wątpliwości można zadzwonić do Działu Szkoleń WORD Białystok (85 743 26 27 lub 601 948 303 lub 695 035 551), kontaktować się mailem lub messengerem (WORD Białystok).

Zaświadczenie przyjdzie pocztą

Po sześciu godzinach spędzonych przed ekranem z wykwalifikowanym instruktorem po drugiej stronie, WORD wyśle zaświadczenie o odbyciu szkolenia pocztą (następnego dnia). Informacja trafi też też do właściwych organów administracyjnych.

Terminy i ceny kursów WORD uzależnia od liczby chętnych, którzy się na nie zgłoszą.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły