„Próbka B potwierdziła wynik”- MotoGP bez Iannone?

- MotoRmania

Andrea Iannone został zawieszony przez FIM po tym jak potwierdzono stosowanie dopingu – oczekiwane są oficjalne potwierdzenia dotyczące próbki B.

Włoskie media zaczęły donosić o rzekomym pozytywym wyniku próbki B. Przypomnijmy, że próbka A badana po GP Malezji potwierdziła stosowanie sterydów u Andrei Iannone. Włoch został zawieszony przez FIM, ale uspokajał fanów, że wszystko się wyjaśni i że jest zupełnie spokojny o ostateczny wynik całej sytuacji. Tymczasem z przecieków do włoskich mediów wynika, że próbka B potwierdziła wynik uzyskany wcześniej. Jeżeli to prawda to teraz pozostaje Aprilii przekonać FIM o rychłym zniesieniu sankcji. W innym przypadku nie zobaczymy go w MotoGP w przyszłym roku.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl