Polak potrafi! Jak uratować kombinezon?

- MotoRmania

Polska branża motocyklowa odnosi sporo sukcesów – jednym z bardziej zauważalnych jest rozwój firmy Robertozon.


To nie jest materiał sponsorowany. Zwróciliśmy się do Roberta, aby przygotował materiał o tym co robi ponieważ byliśmy zafascynowani jakością jego pracy oraz ciekawymi pomysłami. Uważamy, że tego typu działalność należy po prostu promować. Firma Robertozon od kilku lat rozwija się na rynku polskim zajmując się kompleksową naprawą odzieży motocyklowej oraz produkcją akcesoriów motocyklowych.

Dziura na wylot w rękawicy, zdarta podeszwa w bucie, wyblakły kolor kombinezonu? To żaden problem, przy użyciu najtrwalszych i sprawdzonych materiałów, można doprowadzić odzież do nowości.

Oprócz usług dotyczących naprawy i personalizacji, młody i kreatywny zespół pracuje nad wprowadzaniem na rynek akcesoriów motocyklowych. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowali ergonomiczne drewniane slidery – z których obecnie korzystają jedni z najlepszych zawodników, także rangi międzynarodowej. Również ciesząc się pierwszeństwem wprowadzili na rynek slidery na łokcie na specjalnie montowanym rzepie, – uniwersalnym dla każdego kombinezonu oraz gripy na kolana – zapobiegające przecieraniu się newralgicznego fragmentu na spodniach motocyklowych.

Z pasji do kombinezonów motocyklowych poszli o krok dalej. Stworzyli zestaw galanterii skórzanej na bazie używanych kombinezonów motocyklowych – torby na laptopa, torby podróżne oraz nerki. Każda z nich oznaczona jest numerem seryjnym zapewniającym unikalność produktu. Pod koniec 2019 roku firma RobertOzon jako pierwsza na świecie stworzyła awangardowy produkt – Ekspozone – ekspozytor odzieży motocyklowej z podświetleniem led i systemem obrotowym.


Rynek odzieży motocyklowej w Firmie Robertozon znany jest od podszewki dosłownie i w przenośni. Rocznie nowe życie dostaje u nich około 1000 kombinezonów.

Pracownicy z chęcią doradzą i odpowiedzą na każde pytanie. Aby ułatwić klientom kontakt, powstały punkty odbioru odzieży w większych miastach Polski w których za darmo można zostawić swoją odzież do wysyłki.
Jak można zauważyć Firma Robertozon stawia na ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań. I to nam się podoba 🙂 Polecamy.

www.robertozon.plhttps://www.youtube.com/watch?v=tNfnjD86oUY&t=34s

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl