Pierwsze ofiary weekendu: Wisłostrada – motocyklista w stanie ciężkim. Nie zostawiajcie rozsądku w domu..
MotoRmania
28 marca 2020

Nie wiemy jaka była przyczyna wypadku, w którym brały udział trzy samochody i motocykl, ale zwolnijcie – to nie jest najlepszy czas na wizyty w szpitalu.

Dzisiaj rano zachęcaliśmy was do przejażdżek rekreacyjnych, które wg interpretacji Policji są dozwolone ( pod warunkiem jeżdżenia w pojedynkę i nie zatrzymywania się przy skupiskach ludzi), ale powinniśmy również przypomnieć o rozsądku.

Jadąc na motocyklu musimy nie tylko kontrolować siebie, musimy znacznie bardziej zwracać uwagę na innych uczestników drogi.

Zakładać, że nas nie widzą, mijać ich z możliwie największym możliwym dystansem. I naprawdę nie zaszkodzi jeżeli będziemy jechać  nieco wolniej niż to robimy zwykle – dla wielu z nas ten weekend będzie pierwszym dniem jazdy w roku.

Dajcie sobie szansę – przypomnijcie sobie jazdę na motocyklu. Bez szaleństw.

Trzymamy kciuki za motocyklistę, który jest w stanie ciężkim po karambolu z udziałem trzech samochodów na Wisłostradzie do którego doszło, dzisiaj około 12-stej.

Zdjęcie i informacje podał portal warszawawpigulce.pl, a TUTAJ znajdziecie linka do tego materiału.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły