Pierwsze ofiary weekendu: Wisłostrada – motocyklista w stanie ciężkim. Nie zostawiajcie rozsądku w domu..

- MotoRmania

Nie wiemy jaka była przyczyna wypadku, w którym brały udział trzy samochody i motocykl, ale zwolnijcie – to nie jest najlepszy czas na wizyty w szpitalu.

Dzisiaj rano zachęcaliśmy was do przejażdżek rekreacyjnych, które wg interpretacji Policji są dozwolone ( pod warunkiem jeżdżenia w pojedynkę i nie zatrzymywania się przy skupiskach ludzi), ale powinniśmy również przypomnieć o rozsądku.

Jadąc na motocyklu musimy nie tylko kontrolować siebie, musimy znacznie bardziej zwracać uwagę na innych uczestników drogi.

Zakładać, że nas nie widzą, mijać ich z możliwie największym możliwym dystansem. I naprawdę nie zaszkodzi jeżeli będziemy jechać  nieco wolniej niż to robimy zwykle – dla wielu z nas ten weekend będzie pierwszym dniem jazdy w roku.

Dajcie sobie szansę – przypomnijcie sobie jazdę na motocyklu. Bez szaleństw.

Trzymamy kciuki za motocyklistę, który jest w stanie ciężkim po karambolu z udziałem trzech samochodów na Wisłostradzie do którego doszło, dzisiaj około 12-stej.

Zdjęcie i informacje podał portal warszawawpigulce.pl, a TUTAJ znajdziecie linka do tego materiału.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl