Obejrzyj zwiastun – serial MotoGP Unlimited

- Sebastian Radwan

Serial dokumentalny

Oficjalna premiera odbędzie się 14 marca na platformie Amazon Prime Video. Poniżej informacja jak uzyskać darmowy dostęp.

Serial będzie składał się z ośmiu odcinków. W sezonie 2021 ekipa filmowa Mediapro Studio, czujnym okiem kamer nagrywała krok w krok poczynania wszystkich najlepszych zawodników MotoGP na torach wyścigowych, jak i za kulisami.

Produkcja filmowa będzie przypominała Netflixowego „Drive to Survive / Formuła 1: Jazda o życie

Jak uzyskać darmowy dostęp

Amazon Prime Video oferuje 30-dniowy okres testowy. Aby otrzymać dostęp do platformy wideo, wystarczy założyć darmowe konto (link) w serwisie po 14 marca.

Obejrzyj zwiastun MotoGP Unlimited

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl