Może jednak zejdziemy poniżej 3zł za litr E95? Wczoraj najniższa: 3,18zł, BP w Łasku 3,55zł.

- MotoRmania

Ceny paliwa w ubiegłym tygodniu nieco wzrosły, ale poniedziałek przyniósł jedne z najniższych cen w wielu miejscach.

Wczoraj najtaniej można było zatankować w Raciborzu przy Auchan – tylko 3,18 za litr E95, ale co ciekawe do stacji, które oferują najniższe ceny dołączyła stacja BP w Łaskach gdzie cena E95 została ustalona na poziomie 3,55zł – czyli tyle ile trzeba zapłacić na najtańszych stacjach Auchan w Warszawie.

Oto lista kilku stacji gdzie aktualnie jest najtaniej – tradycyjnie, prosimy o uzupełnianie cen z waszych rejonów w komentarzach na Facebooku. Dziękujemy.

1. Achan Racibórz 3,18zł

2. Auchan Warszawa ( Modlińska) 3,49zł

3. Auchan Warszawa ( Górczewska) 3,55zł

4. Auchan Łomianki  3,55zł

5. BP Łask 3,55zł

6. Auchan Zielona Góra 3,59zł

7. Auchan Kraków 3,59 zł

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl