Motocyklowy „Frog” – na czerwonym, 250 km/h po ulicach gdańska! Czy takich zjawisk jest coraz mniej?

- MotoRmania

Samochodowy „Frog” w styczniu otrzymał karę bezwzględnego więzienia, czy w okół nas ciągle jest sporo jego motocyklowych odpowiedników?

Na filmie przykład tego jak niektórzy z nas, polskich motocyklistów, traktują ulice miast. Gdzie leżą granice zdrowego rozsądku? Czy w pogoni za adrenaliną mamy prawo, aż w takim stopniu narażać innych uczestników drogi? Przejazdy na czerwonym świetle, mijanie samochodów „na lakier” z ogromną różnicą prędkości, rozpędzanie się do 250km/h na miejskich ulicach… To w zasadzie dosyć smutny i zastanawiający widok. Jeżeli tak lubisz „ryzyko” to są wyścigi uliczne -zrób licencję i w Czechach przyjmą cię z otwartymi rękoma.  Czy to się zmienia? Czy ciągle mamy zbyt wielu „Frogów” na ulicach? Macie takich znajomych?  Jako motocykliści jesteśmy już bardziej rozsądni, realizujemy się na torach? Czy wciąż na ulicach?

 

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl