Moto5 dla Motormania KidzGP Team – ODEBRANE!

- MotoRmania

Mamy to! Dzieciaki z Motormania KidzGP Team stoją przed kolejny milowym krokiem w rozwoju.

Dzisiaj przed południem odebraliśmy od hiszpańskiego producenta, firmy Impormotor, pierwsze motocykle klasy Moto5 dla zawodników wywodzących się z programu Motormania KidzGP.

IMG_4950

Wchodzący w skład zespołu Igor Teske, Jeremiasz Wojciechowski, Maks Palmowski, Dawid Nowak oraz Mateusz Pasiuk dosiądą tych maszyn w sezonie 2020, a treningi rozpoczną w Hiszpanii już niebawem. Podczas kiedy Zuzia Lewandowska skupi się na rywalizacji w klasie pit bike, najbardziej doświadczeni zawodnicy zespołu dodatkowo będą próbować swoich sił na odebranych właśnie Moto5. Maszyny typu pit bike są świetne na początku drogi młodego zawodnika, ale jeżeli myślimy o poważnym i szybkim rozwoju sportowym naszych talentów nie można przespać kolejnego ważnego kroku. Rywalizacja w Hiszpanii na pierwszych „dużych” maszynach, z najlepszą na świecie młodzieżą, będzie doskonałą lekcją jazdy i zbieraniem doświadczenia związanego z wyścigowymi procedurami.

IMG_4954

Motocykle Moto5  należące do dzieci z zespołu Motormania KidzGP mają pojemność 250cc i moc 22KM. Przy wadze 91kg, potężnym prześwicie, 17 calowych kołach, regulowanemu zawieszeniu i radialnych zaciskach dają potężny potencjał wyścigowy. Nasze dzieciaki czeka nowy sezon pełen wyzwań… Trzymajcie za nich kciuki. Kolejne informacje już wkrótce.

Jeżeli masz dziecko i chcesz dołączyć do programu Motormania KidzGP, szczegóły naboru na 2020 znajdziesz tutaj : http://motormania.com.pl/newsy/nabor-do-programu-motormania-kidzgp-klasa-2020/

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl