Mamy to! Dzieciaki z Motormania KidzGP Team stoją przed kolejny milowym krokiem w rozwoju.

Dzisiaj przed południem odebraliśmy od hiszpańskiego producenta, firmy Impormotor, pierwsze motocykle klasy Moto5 dla zawodników wywodzących się z programu Motormania KidzGP.

IMG_4950

Wchodzący w skład zespołu Igor Teske, Jeremiasz Wojciechowski, Maks Palmowski, Dawid Nowak oraz Mateusz Pasiuk dosiądą tych maszyn w sezonie 2020, a treningi rozpoczną w Hiszpanii już niebawem. Podczas kiedy Zuzia Lewandowska skupi się na rywalizacji w klasie pit bike, najbardziej doświadczeni zawodnicy zespołu dodatkowo będą próbować swoich sił na odebranych właśnie Moto5. Maszyny typu pit bike są świetne na początku drogi młodego zawodnika, ale jeżeli myślimy o poważnym i szybkim rozwoju sportowym naszych talentów nie można przespać kolejnego ważnego kroku. Rywalizacja w Hiszpanii na pierwszych „dużych” maszynach, z najlepszą na świecie młodzieżą, będzie doskonałą lekcją jazdy i zbieraniem doświadczenia związanego z wyścigowymi procedurami.

IMG_4954

Motocykle Moto5  należące do dzieci z zespołu Motormania KidzGP mają pojemność 250cc i moc 22KM. Przy wadze 91kg, potężnym prześwicie, 17 calowych kołach, regulowanemu zawieszeniu i radialnych zaciskach dają potężny potencjał wyścigowy. Nasze dzieciaki czeka nowy sezon pełen wyzwań… Trzymajcie za nich kciuki. Kolejne informacje już wkrótce.

Jeżeli masz dziecko i chcesz dołączyć do programu Motormania KidzGP, szczegóły naboru na 2020 znajdziesz tutaj : http://motormania.com.pl/newsy/nabor-do-programu-motormania-kidzgp-klasa-2020/