Moto-Obroty.pl zapraszają do Poznania na Arai Demo Day

- MotoRmania

Już w sobotę 29 września od 10:00 do 17:00, ul. Obornicka 263.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przetestować kasków Arai jest to świetna okazja na nadrobienie zaległości. Dni testowe Arai to kolejna możliwość nie tylko do odbycia jazdy testowej, ale i wykonania bezpłatnego przeglądu kasku, regulacji i konserwacji oraz uzyskania dodatkowych porad dotyczących zakupu i użytkowania kasków Arai.

W Moto-Obroty jak zwykle czyha na Was mnóstwo okazji.  Arai Demo Day łączy się szczęśliwie z dniem promocji, rabaty do – 20% na większość produktów. Przyjeżdżajcie i korzystajcie z weekendowej wyprzedaży kasków premium Arai – super ceny gwarantowane. Dodatkowo przez cały tydzień od 01 do 06 października zniżki na cały asortyment – 15%. A jak zgłodniejecie to kiełbasa z grilla do zakupów gratis!

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!
                                                                                                                    Więcej na www.moto-obroty.pl

                                                                                                                                    Artykuł sponsorowany

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl