Mazowieckie: aresztowano złodziei motocykli. Odzyskano niektóre maszyny.
MotoRmania
18 lutego 2021

Policjanci z Lipska (mazowieckie) odzyskali skradzione motocykle, quady, przyczepy i elektronarzędzia, o łącznej wartości 90 tys. zł. Zarzuty usłyszało trzech mężczyzn podejrzanych o dokonywanie kradzieży oraz czterech paserów – poinformowała w czwartek miejscowa policja.

Najpierw kryminalny ustalili sprawców kradzieży motocykla, do której doszło w miejscowości Łaziska w grudniu ub. roku. „Jak się okazało mężczyźni ci dokonali także piętnastu innych kradzieży oraz dwóch włamań na terenie powiatu lipskiego oraz okolicznych powiatów” – poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lipsku st. asp. Andrzej Stolarek.

Łupem złodziei padły motocykle, quady, przyczepy, elektronarzędzia oraz sprzęt domowego użytku. Policjanci ustalili, gdzie jest skradzione mienie i zabezpieczyli przedmioty o wartości ponad 90 tys. zł.

Zarzuty usłyszało trzech mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat, którzy dokonywali kradzieży oraz czterech paserów w wieku od 29 do 36 lat, którzy kupili skradzione przedmioty.

Za kradzieże, włamania oraz paserstwo grożą kary od 5 do 10 lat więzienia

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły