Mazowieckie: aresztowano złodziei motocykli. Odzyskano niektóre maszyny.

- MotoRmania

Policjanci z Lipska (mazowieckie) odzyskali skradzione motocykle, quady, przyczepy i elektronarzędzia, o łącznej wartości 90 tys. zł. Zarzuty usłyszało trzech mężczyzn podejrzanych o dokonywanie kradzieży oraz czterech paserów – poinformowała w czwartek miejscowa policja.

Najpierw kryminalny ustalili sprawców kradzieży motocykla, do której doszło w miejscowości Łaziska w grudniu ub. roku. „Jak się okazało mężczyźni ci dokonali także piętnastu innych kradzieży oraz dwóch włamań na terenie powiatu lipskiego oraz okolicznych powiatów” – poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lipsku st. asp. Andrzej Stolarek.

Łupem złodziei padły motocykle, quady, przyczepy, elektronarzędzia oraz sprzęt domowego użytku. Policjanci ustalili, gdzie jest skradzione mienie i zabezpieczyli przedmioty o wartości ponad 90 tys. zł.

Zarzuty usłyszało trzech mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat, którzy dokonywali kradzieży oraz czterech paserów w wieku od 29 do 36 lat, którzy kupili skradzione przedmioty.

Za kradzieże, włamania oraz paserstwo grożą kary od 5 do 10 lat więzienia

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl