Pol’and’Rock Festival 2022 – Wioska Motocyklowa

- Sebastian Radwan

Wioska motocyklowa na Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się na terenie Lotniska Czaplinek – Broczyno w dniach 4-5-6 sierpnia 2022.

Woodstock Rally 2022

Klub Motocyklowy BOANERGES organizuje zintegrowaną z Pol’and’Rock Festival, imprezę pod nazwą Woodstock Rally 2022. Na miejscu cykl wykładów, konkursów, muzyka, koncerty i oczywiście dedykowane dla motocyklistów pole namiotowe, na którym będziecie mogli bezpiecznie parkować Wasze cenne rumaki.

Organizator informuje,

W tym roku ilość miejsc jest ograniczona, niestety nasz teren jest o połowę mniejszy względem lat poprzednich. Pierwszeństwo będą miały osoby zarejestrowane online. Może się zdarzyć, że osoby nie zarejestrowane wcześniej nie będą mogły wykupić wejściówki stacjonarnie.

Cena regularna kierowca: 100,00 PLN; pasażer 90,00 PLN.

Rejestracja online na stronie rezerwacje.boanerges.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl