Charytatywny kalendarz Bielscy Motocykliści 2022

- Sebastian Radwan

Motocyklowy kalendarz na 2022 rok z Podbeskidzia

Już 5 rok z rzędu Stowarzyszenie Bielscy Motocykliści przygotowała kalendarz pełny wspaniałych motocykli i pięknych kobiet, którego zadaniem jest pomoc chorym dzieciom z Podbeskidzia w zakupie sprzętu koniecznego do normalnego ich funkcjonowania.

W tym roku organizują zbiórkę dla Mariki, która ma 7 lat i codziennie zmaga się ze skutkami czterokończynowego porażenia mózgowego oraz padaczki.

Cała kwota ze sprzedaży kalendarzy jest przeznaczona na cel charytatywny dla Mariki na zakup specjalistycznego fotelika samochodowego, który zwiększy bezpieczeństwo i wygodę w transporcie Mariki oraz siedziska kąpielowego umożliwiającego codzienną niezbędną toaletę dziecka.

Kalendarz w formacie A3, wysoka gramatura, stonowany, elegancki z czarno-białymi zdjęciami.

Gdzie kupić kalendarz?

Kalendarz można nabyć osobiście (lista miejsc poniżej) w kwocie 30 zł lub zamówić na Allegro – zamów przez link – Cena 40 zł.

Lista lokalizacji odbioru osobistego

Bielsko-Biała:
Limak Auto Spa ul. Szarotki 33
Agencja Mody Prestige ul. Józefa Mireckiego 17A
Bestline Kuchnie & Wnętrza ul. Józefa Mireckiego 17
4bikes.pl www.4bikes.pl ul. Żywiecka 41
Warsztat Motocyklowy Krystian Zarówny ul. Grażyńskiego 108
Motodzwon ul. Grażyńskiego 108
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Serwis Samochodowy Miwatrans Mazańcowice 57, Mazańcowice
OLEK MOTOCYKLE
Czechowice-Dziedzice
Suzi-Moto Suzuki​ ul.Kręta 78
Kęty i okolice
Mirek Taton: 609 365 800
Oświęcim i okolice
Kysiek: 533055855
Andrychów i okolice:
PRAWKO ul. Legionów 17 ANDRYCHÓW
Piotr Bujak: 604 633 975
Żywiec i okolice:
Artur Owczarz: 692 428 045
Tychy:
Dos Toros ul. Dzwonkowa 149
Katowice:
Ducati Katowice – Eurorider​ ul.Zimowa 41

Obejrzyj film z backstage

W poprzednich latach

Dzięki kalendarzowi na rok 2018 udało się zakupić wózek elektryczny Łukaszowi choremu na rdzeniowy zanik mięśni, natomiast na 2019 rok zakupić specjalistyczny fotelik samochodowy Dominikowi, wspomóc zbiórkę na zakup protezy nogi dla Zuzi oraz ufundować pakiet zabiegów rehabilitacji Gabrysi, a początkiem 2020 roku kupiliśmy specjalistyczny podnośnik dla Anety z Brzeszcz. W 2021 zamontowaliśmy podnośnik sufitowy dla Piotrusia z Cieszyna. – Bielscy Motocykliści

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl