Egzamin na prawo jazdy: 39. nowych pytań testowych!

- MotoRmania

W zestawie pytań testowych stosowanych podczas egzaminów państwowych na prawo jazdy pojawiły się nowe: 39. dotyczących tzw. korytarza życia i jazdy na suwak oraz 177. odnoszących się do innych regulacji. W sumie w latach 2015-2020 baza powiększyła się o 607 w tym nowych i zweryfikowanych.

 Dziś baza pytań publikowana na oficjalnych stronach – Ministerstwa Infrastruktury – obejmuje 3270 pytań (11.5.2020 r.). Zgodnie z zapowiedzią regulacje dotyczące tzw. korytarza życia i jazdy na suwak – zostały pomieszczone w 39 nowych pytaniach. Ponadto obowiązująca bazę uzupełniono o inne 177 testów, które zostały przekazane przez podmioty zewnętrzne, następnie zweryfikowane i zatwierdzone, ale odnoszące się do znanych przepisów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl