Ciął blokadę w motocyklu. Policji powiedział : „podobał mi się od dawna.”

- MotoRmania

Wywiadowcy przejeżdżając powoli ulicą na terenie wrocławskiego Rakowca, zauważyli mężczyznę, który dłuższą chwilę kręcił się przy zaparkowanym tam czarnym motocyklu.

 

Polsatnews podaje, że 34-latek został zatrzymany w chwili, gdy brzeszczotem próbował przeciąć łańcuch zabezpieczający przednie koło  motocykla zaparkowanego na jednej z wrocławskich ulic. Poczynaniom mężczyzny przyglądali się policyjni kryminalni. Kiedy zapytali go, co robi, usłyszeli: „dawno już zwróciłem uwagę na ten motocykl, bo bardzo mi się podoba”. Mężczyzna tłumaczył, iż uznał maszynę za porzuconą i dlatego chciał ją zabrać.

Był dobrze przygotowany :). Mundurowi znaleźli m.in. brzeszczot, przecinak, klucze nasadowe, dłuto oraz wiertarko-wkrętarkę. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl