3MM Racing Academy – sprawdź harmonogram i planuj sezon :).
MotoRmania
1 lutego 2021

„Moi DRODZY! Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom i z myślą opodniesieniu świadomości, komfortu oraz bezpieczeństwa wśród wszystkichczłonków naszej motocyklowej rodziny. W imieniu całego zespołu 3MM Racing Academy mamy zaszczyt zaprosić Was na szereg szkoleń organizowanych przez nas w 2021 roku.

Aktualnie macie do wyboru 5 torów w całej Polsce, gdzie czuwać nad Wami będzie kilkunastu naszych wykwalifikowanych trenerów. Taka ilość kadry szkolącej, składająca się głównie z zawodników naszego Team’u wyścigowego, daje Wam ogromne możliwości rozwoju. Pragnę zauważyć, że aktualnie nasz Team wystawia zawodników w każdej klasie wyścigowej w Polsce.

Oczywiście na większości naszych szkoleń będziecie mogli korzystać z wiedzy i doświadczenia jednego z nielicznych polskich zawodników startujących w Mistrzostwach Świata, Daniela Blina. Wieloletnie doświadczenie wyścigowe wszystkich naszych zawodników, zarówno na polskiej scenie wyścigowej, a także arenie międzynarodowej pozwala nam stworzyć silną podstawę do edukacji motocyklistów na każdym poziomie zaawansowania.

Nie ma znaczenia czy jesteście świeżo po kursie na prawo jazdy, a może czynnymi zawodnikami, my pomożemy Wam w rozwoju i sprawimy, że będziecie szybsi, pewniejsi siebie i bardziej precyzyjni. A co za tym idzie, o wiele bezpieczniejsi na ulicy i bardziej konkurencyjni na torze. Ponad to przypominamy, że z myślą o Was poszerzyliśmy naszą ofertę o indywidualne treningi doskonalenia techniki jazdy motocyklem pod patronatem 3MM Racing powered by MotoSkuniu, z której dzięki Pit Park możecie skorzystać już dziś. Przygotowując się do bezpiecznej turystyki i zabawy na torach wyścigowych.Szczegóły znajdziecie na Facebooku Przemka oraz Pit Parku. I co najważniejsze Kochani, pamiętajcie, że nawet najlepsi mają swoich trenerów i rozwijają się całe życie, ponieważ stojąc w miejscu zostajemy w tyle.
Do zobaczenia w sezonie 2021!https://3mmracingacademy.pl/terminarz/
https://www.facebook.com/111406030527401/
https://www.facebook.com/102022978097976/  „

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły