3MM Racing Academy – sprawdź harmonogram i planuj sezon :).

- MotoRmania

„Moi DRODZY! Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom i z myślą opodniesieniu świadomości, komfortu oraz bezpieczeństwa wśród wszystkichczłonków naszej motocyklowej rodziny. W imieniu całego zespołu 3MM Racing Academy mamy zaszczyt zaprosić Was na szereg szkoleń organizowanych przez nas w 2021 roku.

Aktualnie macie do wyboru 5 torów w całej Polsce, gdzie czuwać nad Wami będzie kilkunastu naszych wykwalifikowanych trenerów. Taka ilość kadry szkolącej, składająca się głównie z zawodników naszego Team’u wyścigowego, daje Wam ogromne możliwości rozwoju. Pragnę zauważyć, że aktualnie nasz Team wystawia zawodników w każdej klasie wyścigowej w Polsce.

Oczywiście na większości naszych szkoleń będziecie mogli korzystać z wiedzy i doświadczenia jednego z nielicznych polskich zawodników startujących w Mistrzostwach Świata, Daniela Blina. Wieloletnie doświadczenie wyścigowe wszystkich naszych zawodników, zarówno na polskiej scenie wyścigowej, a także arenie międzynarodowej pozwala nam stworzyć silną podstawę do edukacji motocyklistów na każdym poziomie zaawansowania.

Nie ma znaczenia czy jesteście świeżo po kursie na prawo jazdy, a może czynnymi zawodnikami, my pomożemy Wam w rozwoju i sprawimy, że będziecie szybsi, pewniejsi siebie i bardziej precyzyjni. A co za tym idzie, o wiele bezpieczniejsi na ulicy i bardziej konkurencyjni na torze. Ponad to przypominamy, że z myślą o Was poszerzyliśmy naszą ofertę o indywidualne treningi doskonalenia techniki jazdy motocyklem pod patronatem 3MM Racing powered by MotoSkuniu, z której dzięki Pit Park możecie skorzystać już dziś. Przygotowując się do bezpiecznej turystyki i zabawy na torach wyścigowych.Szczegóły znajdziecie na Facebooku Przemka oraz Pit Parku. I co najważniejsze Kochani, pamiętajcie, że nawet najlepsi mają swoich trenerów i rozwijają się całe życie, ponieważ stojąc w miejscu zostajemy w tyle.
Do zobaczenia w sezonie 2021!https://3mmracingacademy.pl/terminarz/
https://www.facebook.com/111406030527401/
https://www.facebook.com/102022978097976/  „

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl