12-latek z Polski objeżdża dorosłych na torze!

- MotoRmania

Zobacz onboard – jak jeżdżą na motocyklach polskie dzieci!

Zrzut ekranu 2020-02-09 o 22.05.00

Tymi dorosłymi byli uczestnicy turnusu Los Cojones w Hiszpanii – w niektórych przypadkach doświadczeni zawodnicy z sukcesami na torze i tytułami. Chociaż na nagraniu tor jest pusty musicie nam uwierzyć na słowo (co nie będzie trudne kiedy zobaczycie onboard). Nikt nie potrafił dorównać prędkości z jaką Jeremiasz Wojciechowski pokonywał szkoleniowy obiekt Motormani w Hiszpanii.

Jeremiasz ma 12 lat, a na motocykl wsiadł zaledwie 2 lata temu – pierwsze kroki stawiał w programie Motormania KidzGP. Dzisiaj dzięki swojej pasji, ciężkiej pracy  i wsparciu rodziców idzie jak lodołamacz. Na torze nie bierze jeńców, ale potrafi wyprzedzać z dużym marginesem bezpieczeństwa. Prawidłowo ocenia sytuację, zwalnia i wyprzedza dorosłych niczym ruchome szykany. Na filmie widać jak 12 latek pracuje ciałem, jak używa uślizgów tyłu do wchodzenia w zakręty. Czy jest jeszcze nad czym pracować?

Oczywiście. Przed Jeremiaszem ważna praca nad poprawą nitki przejazdu, punktami hamowania, skrętu i sposobem w jakim dodaje gaz.  W tym roku cały zespół Motormania KidzGP będzie startować w hiszpańskich zawodach.  Nagrania kolejnych dzieciaków zobaczycie już wkrótce.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl