Łokciem zimą na asfalcie? Można? Wyjaśniamy… :)

- MotoRmania

Ten materiał jest dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, że niskie temperatury nie przeszkadzają w tym, aby w odpowiednich warunkach i po dogrzaniu opon, mocno się złożyć. Co oznacza, że możemy sobie ciągle zafundować bardzo wartościowy trening na asfalcie. Niskie temperatury powodują, że opony są niedogrzane, ale określone ćwiczenia, takie jak na filmie poniżej sprawiają, że minimalna wymagana przyczepność jest utrzymywana bez problemu.  Dla subskrybentów naszego portalu pod tym filmem znajduje się drugi, szkoleniowy, który szczegółowo omawia ważne aspekty związane z błędami przy tego typu ćwiczeniach więc zapraszamy do subskrybcji. Czeka na was już 21 filmów szkoleniowych , bezpłatne treningi asfaltowe w 2021, flat trackowe, bonus „1500zł plus” na zakupy w polskich firmach motocyklowych – zróbcie sobie, lub komuś prezent na święta ( tutaj się wszystkiego dowiecie). 

Zapraszamy do zobaczenia poniższego filmu, a subskrybentów do zobaczenia od razu drugiego 🙂 

Witaj w sekcji Premium- dziękujemy za wykupienie subskrypcji. Tutaj możesz zobaczyć drugą część filmu, gdzie tłumaczymy bardzo ważny aspekt tego ćwiczenia. Zapraszamy 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl