Kolejny Polak w Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec IDM – Wojciech Wieczorkiewicz [wideo]

- Damian Meisel

Radość mnie ogarnia widząc kolejnych, polskich zawodników startujących w motocyklowych pucharach zagranicznych. Niesieni ambicją, podejmują walkę z najsilniejszymi zawodnikami świata. Jednocześnie: realizują swoje marzenia, promując nasz kraj oraz zbierając cenne doświadczenie. Z tym czego się nauczą, wrócą do Polski i przekażą dalej, co podniesie poziom i u nas.

Mamy mocną stawkę w Mistrzostwach Świata EWC, w Mistrzostwach Włoch CIV, w Mistrzostwach Hiszpanii i niemieckich IDM. To właśnie w tych ostatnich debiutuje w tym roku nasz gość.

Zapraszam do rozmowy z Wojciechem Wieczorkiewiczem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl