Ekipa MotoRmanii

MotoRmania.com.pl to lifestylowy portal o tematyce motocyklowej. Znajdziecie tu newsy z motocyklowego świata, testy, wydarzenia, relacje z podróży motocyklowych i wiele więcej…

Współpraca i propozycje tekstów:

[email protected]

Pejser – Redaktor Naczelny. Pomimo tego, że ma tyle lat, ile połowa ekipy razem wzięta pozostał na etapie buntu młodzieńczego. Reprezentując staro szkolny styl jazdy napędza się zarówno na torze jak i na jednym kole.

Tomek Parzychowski – Fotograf. Człowiek o temperamencie wulkanu i moralności zawstydzającej kodeks etyczny. Lubi sprawdzać v-max każdego testowego litra. Ulubiona potrawa – adrenalina. W MotoRmanii łączy dwie pasje, motocykle i fotografię.

Eliasz Davidson – Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross – w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy.

Piotr Jędrzejak – Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać „waCHacze” po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675.

Eugenio Eugeniusz Śnieżko – Tester. Jedno jest pewne. Gienek ma tylko jedną miłość, która wygrywa z pasją do motocykli. Jest nią on sam. Przebojowe nastawienia sprawia, że w zasadzie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zawsze chętnie odpisuje fankom.

Mick Michał Fiałkowski – Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP.

Monika Pacyfka Tichy –

Kuba Walasek – W kwestiach warsztatowych oddajemy Was w ręce Kuby. Pierwsze 2oo kupił na studiach za 150 zł. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży pierwszej samodzielnie zbudowanej hamowni kupił ZXR750L. Teraz ma GSX-R 750 z 2000 roku, a w Poznaniu wykręca 1:42:3. Jesteście pod dobrą opieką…

Radzio Radek Polak – Genialny fotograf i wielbiciel cafe racerów. Jego entuzjazm do oryginalnych motocykli nieco koliduje ze sportowymi aspiracjami. Permanentnie rozdarty wewnętrznie nie wie, gdzie go ta motocyklowa miłość poniesie….

Stunter 13 Rafał Pasierbek – Stunter. Oficjalnie możemy powiedzieć, że do grona naszej ekipy dołączył nieoficjalny Mistrz Świata i Wszechświata w Stuntridingu. Na co dzień skromny do bólu, wsiadając na swój motocykl staje się energetyczną ładowarką przestrzeni.

Adrian Pasek – Tester. Adrian pochodzi z kosmosu. Mimo to oblicza ma ludzkie i to nawet dwa. Pierwsze to roztrzepany nastolatek, natomiast drugie to zawodnik – największa nadzieja polskiego sportu motorowego.

Saleciak Przemek Saleta – Don Saleto. Redakcja Motormanii uległa propozycji nie do odrzucenia. Płatna protekcja w wykonaniu Don Saleto zazwyczaj ogranicza się do „Co się gapisz?”, mimo to jest wystarczająco skuteczna.

Leave a Comment

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl