Ekipa MotoRmanii
MotoRmania
27 stycznia 2012

Pejser – Redaktor NaczelnyPomimo tego, że ma tyle lat, ile połowa ekipy razem wzięta pozostał na etapie buntu młodzieńczego. Reprezentując staro szkolny styl jazdy napędza się zarówno na torze jak i na jednym kole.

Tomek Parzychowski – Fotograf. Człowiek o temperamencie wulkanu i moralności zawstydzającej kodeks etyczny. Lubi sprawdzać v-max każdego testowego litra. Ulubiona potrawa – adrenalina. W MotoRmanii łączy dwie pasje, motocykle i fotografię.

Eliasz Davidson – Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross – w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy.

Piotr Jędrzejak – Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać „waCHacze” po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675.

Eugenio Eugeniusz Śnieżko – Tester. Jedno jest pewne. Gienek ma tylko jedną miłość, która wygrywa z pasją do motocykli. Jest nią on sam. Przebojowe nastawienia sprawia, że w zasadzie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zawsze chętnie odpisuje fankom.

Mick Michał Fiałkowski – Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP.

Monika Pacyfka Tichy –

Kuba Walasek – W kwestiach warsztatowych oddajemy Was w ręce Kuby. Pierwsze 2oo kupił na studiach za 150 zł. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży pierwszej samodzielnie zbudowanej hamowni kupił ZXR750L. Teraz ma GSX-R 750 z 2000 roku, a w Poznaniu wykręca 1:42:3. Jesteście pod dobrą opieką…

Radzio Radek Polak – Genialny fotograf i wielbiciel cafe racerów. Jego entuzjazm do oryginalnych motocykli nieco koliduje ze sportowymi aspiracjami. Permanentnie rozdarty wewnętrznie nie wie, gdzie go ta motocyklowa miłość poniesie….

Stunter 13 Rafał Pasierbek – Stunter. Oficjalnie możemy powiedzieć, że do grona naszej ekipy dołączył nieoficjalny Mistrz Świata i Wszechświata w Stuntridingu. Na co dzień skromny do bólu, wsiadając na swój motocykl staje się energetyczną ładowarką przestrzeni.

Adrian Pasek – Tester. Adrian pochodzi z kosmosu. Mimo to oblicza ma ludzkie i to nawet dwa. Pierwsze to roztrzepany nastolatek, natomiast drugie to zawodnik – największa nadzieja polskiego sportu motorowego.

Saleciak Przemek Saleta – Don Saleto. Redakcja Motormanii uległa propozycji nie do odrzucenia. Płatna protekcja w wykonaniu Don Saleto zazwyczaj ogranicza się do „Co się gapisz?”, mimo to jest wystarczająco skuteczna.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły