MŁODY ZAWODNIK PRZEKAZUJE SWÓJ MOTOCYKL, ABY POMÓC KOLEDZE!

- MotoRmania

Szok… Jesteśmy dumni, że w Polsce są takie dzieci, a tym bardziej, że reprezentują Motormania KidzGP Team.

jeremiasz

 

Cały sprawa rozbija się o to, że jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w Polsce, Mateusz Hulewicz, który w barwach Wójcik Racing Team zdobył Mistrzostwo Polski w klasie Supersport 300 nie ma funduszy na dalszy rozwój i udział w wyścigach. Fantastyczny start i przebłysk talentu może się skończyć tak jak często w Polsce – rozbijając o rzeczywistość finansową. Skala talentu Mateusza jest zbyt duża, aby o niego nie walczyć. Dlatego Mati postanowił zebrać pieniądze za pomocą zrzutka.pl gdzie można go wesprzeć.  Ponieważ Hulewicz dołączył do zespołu Motormania KidzGP podczas ostatniej rundy pucharu Pit Bike, a także trenował z zespołem, „nasze” dzieciaki są z nim emocjonalnie związane. Do tego stopnia, że Jeremiasz Wojciechowski, aby mu pomóc postanowił wystawić na licytacje swój treningowy podarowany przez rodziców motocykl. Całość pieniędzy uzyskanych z licytacji przeznacza na budżet wyścigowy Mateusza. Zespół dodaje do tego treningi, a zatem ktoś kto kupi motocykl dostanie bardzo fajny pakiet ( dojdą do tego drobne upominki). Postawa Jeremiasza jest wzruszająca. To piękny przykład wsparcia, który należy naświetlać. Jesteśmy dumni, że mamy w Polsce takie dzieciaki. Tak lojalne i pełne poświęcenia. Czerpiące radość z pomagania innym. Brawo Jeremiasz !!!

 

Ważne linki :

Do licytacji motocykla Jeremiasza :

https://www.facebook.com/MotoRmaniaKidzGPTeam/?__tn__=kCH-R&eid=ARBLc-Mo-DWAIQb8u7m0lhWDBUWamc3PxDoeY4OIl-c9KWZ5iBCIBGzG6a9yt8Qwufk4aWAgkyaj4xFS&hc_ref=ARTk8qVBgjDGVt6xc4u7fpLi2zHJqWxzrqqktTSXYS2rrtbc1UtbO3-g-sL0GpwjGcg&fref=nf&__xts__[0]=68.ARCVmg4MeuyAdMzI47o4jhIqaZ0YfYSPp0TnqLQwb4nRo2YZZhISZsOLBF9MoiVs9qOZnG-1O0iofU5qGPvN7cVzg7U69CsI4h99LraJfBKqRHQwytoBEiALnJD2DZXpY7a0mfgL0cX7brwsOlOQHVh8hAjcWj8w6wp35D-3S7slqsNW0LPLOGfIXkhmFp7LADmHE7gZD0VWkR4ruBnY8JWzg8vu-1TPcZ8ybLm1Kkmx4j5jLfbFxugWJo6v7UYfmBiXsWIp_h4gonAgQejdj_YZ4aHHE8Ry4wiAwaRQlcQPv2wDQjGve92C3GmaXtq71CtPOLx2N_TROvAo3fv8mkyUbYGLMo8XNJaAlJZcGUJoGO9KwT89HkQ0Z3nw5yRjBuVm8FmkaiFwVRqJFBwyGfBMc4dVeQxX9pe66V2PTBEezhvAynXlgMPCA67pzb5L-VOFuXAOvLFasEhSMyJT4YBsxpiIpQ-GnWfdV0yJO2go

Wsparcie dla Mateusza Hulewicza na zrzutka.pl:

https://zrzutka.pl/pewpd3

 

 

 

 

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl