Wyniki 2. wyścigu w Portimao. Biesiekirski umacnia status czołowego zawodnika.

- MotoRmania

Piotrek Biesiekirski z Euvic Stylobike Team tym razem nie popełnił błędów i pokazał pełny potencjał.

Jaki jest ten potencjał? Najlepsze okrążenia Piotrka wynosiło 1min 47.328s, a to niemalże dokładnie taki sam „najlepszy czas” jaki uzyskał zawodnik, który przekroczył linię mety na 4 miejscu ( Alejandro Medina – 1min 47.318s). Najlepszy czas zawodnika na trzecim miejscu wynosił 1min 46.94s czyli wynik, który Piotr uzyskał w kwalifikacjach.

Po dobrym wyścigu Piotrek Biesiekirski ostatecznie był 6., chociaż był moment, że przebił się na 5. pozycję, którą stracił na rzecz swojego zespołowego kolegi. Najważniejsze jednak, ze Polak pokazał po raz kolejny, że ma potencjał na podium, a co równie ważne, pokonał inny młody talent z Niemiec : Lukasa Tulovica. Tulovic ma już za sobą sezon w Mistrzostwach Świata Moto2 i jest ważnym punktem referencyjnym dla progresu jaki zalicza Piotrek.

Gratulujemy – pierwsze podium już widać.. Będzie niedługo. Brawo Piotrek.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl