Wjazd Panigale przez salon do basenu… Ktoś reflektuje na tanie Ducati?

- MotoRmania

Ok.. David Drobik ma na swoim kanale 18 mln subskrybentów. I kiedy zobaczysz filmy szybko zorientujesz się dlaczego. Funduje widzom przeniesienie się w klimaty wiecznej imprezy i pewnie jest inspiracją dla większości nastolatków w USA. To taka Britney Spears nowych czasów, tyle, że nie śpiewa – za to dużo krzyczy, jest sporo śmiechu, i mówiąc szczerze to wszystko jest dosyć pozytywne ( widzieliśmy tylko ten jeden vlog, ale domyślamy się, że reszta jest podobna).

Tak sobie tylko pomyśleliśmy, że gdyby ktoś chciał kupić i ratować tanie „po powodziowe” Ducati z Kalifornii to może się skontaktować z Davidem i poprosić o namiar do właściciela. 🙂 Oglądajcie od 2min 04 sekundy 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl