Takie pułapki zastawiano na motocyklistów w ten weekend! Pokaleczeni spacerowicze.

- MotoRmania

Jelenia Góra, rejon ogródków działkowych w Cieplicach, okolice ulicy Pod Wałami. Ktoś zadał sobie sporo trudu, aby przygotować pułapki na przejeżdżających motocyklistów. Gęsto ustawione, niemalże 5 cm wkręty były dobrze zamaskowane błotem umieszczonym na desce..

Niestety pierwszą, i mamy nadzieję jedyną, ofiarą tej konkretnej pułapki była osoba postronna, która po prostu spacerując nadepnęła na deskę. Deska przebiła podeszwę w bucie i zraniła nogę. Wkręty były przykryte świeżą trawą..

Jesteśmy przeciwni jeździe motocyklami w niedozwolonych miejscach, ale tak bezmyślne i niebezpieczne pułapki są występkiem kryminalnym i tak powinny być traktowane. Najważniejsze, abyśmy się ostrzegali wzajemnie o istnieniu takich miejsc, a być może, przy odrobinie szczęścia uda się przy okazji odnaleźć sprawców.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl