Szybkie porównanie ofert i finansowania! Jak kupić motocykl?

- MotoRmania

W sieci właśnie powstała możliwość porównania ofert dilerów różnych marek, porównania ofert finansowania, wysokości rat, sfinansowania motocykla z ogłoszenia… Wszystko to możesz zrobić nie ruszając się z domu, wchodząc na motoPlatforma.pl.  Sprawdźcie koncepcję i dajcie znać czy to dobry pomysł.

Wielu z nas myśląc o zakupie motocykla nie będzie w stanie wysupłać z sakiewki całej kwoty w gotówce, aby stać się jego szczęśliwym posiadaczem. MotoPlatforma.pl to pierwsze miejsce w sieci, które pomoże Ci wyszukać wymarzony motocykl za pomocą miesięcznej raty. Znając własne możliwości finansowe sam sprawdzasz, czy w ofercie znajdują się motocykle spełniające Twoje oczekiwania.

Kluczowym jednak jest, że wymarzonego pojazdu możesz również wyszukać nie tylko za pomocą ceny, ale również marki, rodzaju motocykla, typu finansowania itp. Możliwości jest sporo, podobnie jak i marek pojazdów, które na bieżąco dodawane są przez dealerów.

Wystarczy wybrać:  Aprilia, BMW, Kawasaki, MV Agusta, Moto Guzzi, Benelli, Vespa, Piaggio, Super Soco, Kymco, Keeway, Junak, Romet, Zontes, Barton, Bajaj, ZIP, Daelim i NIU. Wraz z nowymi dealerami na platformie pojawią się kolejne marki, które zwiększą ofertę i pozwolą Ci zapoznać się z nią pozostając w jednym miejscu. 

Zapewne zadajesz sobie pytanie, czym nasz serwis różni się od innych, popularnych serwisów ogłoszeniowych? Przede wszystkim czasem reakcji – dealerzy zobowiązują się do jak najszybszego przesłania oferty na wybrany motocykl, nikt nie zapomni o Tobie i Twoim zapytaniu. Twój zakup dla dealera będzie tak samo ważny jak Twoja wizyta w salonie, której nie musisz wykonywać. Ważne jest, że dealer poza przygotowaniem oferty finansowania będzie w stanie zdalnie zaproponować wniosek leasingowy lub kredytowy, zarejestrować pojazd i ubezpieczyć w razie potrzeby, a Ty dostaniesz pod wskazany adres motocykl gotowy do jazdy!

Na stronie możesz również poprosić o ofertę finansowania motocykla, który wyszukałeś sam w salonie czy w Internecie. Wystarczy wysłać link do ogłoszenia lub załączyć proformę wraz z podstawowymi informacjami i zwrotnie otrzymasz ofertę z kilku towarzystw leasingowych – to Ty wybierasz ofertę, która jest dla Ciebie odpowiednia i decydujesz, gdzie i na jakich zasadach sfinansować motocykl.

Motoplatforma.pl wydaje się być miejscem, w którym wybrani dealerzy przygotują dla Ciebie ciekawe oferty z dostępnych od ręki motocykli. Istotne jest także to, że po otrzymaniu oferty zawsze możesz poprosić dealera o przeliczenie kalkulacji zgodnie z Twoimi preferencjami dotyczącymi wpłaty czy trwania finansowania. Wszystko w jednym miejscu dla Twojej wygody i oszczędności czasu.

Jeżeli nie znajdziesz pojazdu, który chciałbyś zakupić warto skorzystać z zapytania o motocykl a wtedy MotoPlatforma wyszuka dla Ciebie pojazd w najkorzystniejszym finansowaniu.

Sprawdź czy w ofercie znajduje się już motocykl który Cię interesuje na www.motoplatforma.pl 

Dołączając do grupy na FB, masz pewność, że nie ominą Cię żadne nowości na stronie Motoplatforma.pl, ale także będziesz mieć możliwość wyszukać/dodać ogłoszenia z cesją leasingu motocykla:

https://www.facebook.com/groups/motoplatforma

Info od redakcji: artykuł jest materiałem sponsorowanym 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl