Szkolenie Honda Fun & Safety na torze w Toruniu już za 2 tygodnie

- MotoRmania

Honda zaprasza swoich klientów na szkolenie torowe w Toruniu w dniach 20-21 maja!

informacja prasowa

Honda – największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki HONDA kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na imprezę FUN&SAFETY (zabawa i bezpieczeństwo).

honda fun safety maj 2017 awix arena torunSzkolenie jest zaplanowane w dwóch turach 20 lub 21 maja 2017 na torze kartingowym Awix Racing Arena w Toruniu, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

Dzień treningowy rozpocznie się instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać ewentualne błędy.

Podczas szkolenia Honda zaprezentuje swoje Nowości 2017, zapewni catering oraz upominki dla uczestników, a informacji na temat leasingu lub kredytu dostarczy Honda Financial Services.

Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun & Safety, należy zgłosić się do najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:
– 50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat (2014 i młodsze)
– 80 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat (2013 i starsze)

Termin zapłaty upływa 15 maja 2017 r.

Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe – w przypadku wolnych miejsc – wynosi:
– 100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat /dzień
– 160 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 / dzień

Uprzejmie informujemy, że podczas Fun & Safety zostaną podstawione dla uczestników motocykle tekstowe, które uczestnicy będą mogli sprawdzić na torze w czasie wybranej sesji. Lista motocykli:
– Fireblade SP
– Africa Twin
– X-ADV DCT
– NC750X DCT
– CMX500 Rebel
– CB1100 RS

Fun+Safety

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl