Szkolenie Honda Fun & Safety na torze w Toruniu już za 2 tygodnie
MotoRmania
8 maja 2017

Honda zaprasza swoich klientów na szkolenie torowe w Toruniu w dniach 20-21 maja!

informacja prasowa

Honda – największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki HONDA kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na imprezę FUN&SAFETY (zabawa i bezpieczeństwo).

Szkolenie jest zaplanowane w dwóch turach 20 lub 21 maja 2017 na torze kartingowym Awix Racing Arena w Toruniu, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

Dzień treningowy rozpocznie się instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać ewentualne błędy.

Podczas szkolenia Honda zaprezentuje swoje Nowości 2017, zapewni catering oraz upominki dla uczestników, a informacji na temat leasingu lub kredytu dostarczy Honda Financial Services.

Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun & Safety, należy zgłosić się do najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:
– 50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat (2014 i młodsze)
– 80 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat (2013 i starsze)

Termin zapłaty upływa 15 maja 2017 r.

Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe – w przypadku wolnych miejsc – wynosi:
– 100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat /dzień
– 160 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 / dzień

Uprzejmie informujemy, że podczas Fun & Safety zostaną podstawione dla uczestników motocykle tekstowe, które uczestnicy będą mogli sprawdzić na torze w czasie wybranej sesji. Lista motocykli:
– Fireblade SP
– Africa Twin
– X-ADV DCT
– NC750X DCT
– CMX500 Rebel
– CB1100 RS

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły