Puchar R1: jakie czasy robili w Poznaniu? Mamy wyniki!
MotoRmania
30 lipca 2021

W ubiegły weekend podczas rundy Mistrzostw Polski w Poznaniu ruszyła polska edycja Yamaha R1 Cup organizowana przez Wójcik Racing Team. Przypomnijmy, że zmagania pucharowe przeznaczone są dla amatorów, którym zorganizowana możliwość zakupu maszyny w bardzo atrakcyjnej cenie. Ważne jest też to, że nie było obowiązku zakupu motocykla – jeżeli miałeś używaną R1 (od 2015) to po prostu mogłeś dołączyć do stawki nabywając pakiet obowiązkowych części akcesoryjnych przystosowujących maszynę do ścigania. Transmisja live wraz z komentarzem dodatkowo podnosi atrakcyjność widowiska, a emocji jest sporo, bo zawodnicy walczą o Fiata 500, który jest nagrodą główną. Po kilku dniach od rundy PZM ostatecznie opublikował oficjalne wyniki!

Czasy czołówki na poziomie 1min 36 sekund są imponujące. Nie ma wątpliwości, że o ile warunki pozwolą na następnej rundzie zobaczymy 1min 35 :). Poniżej znajdziecie klasyfikację generalną po dwóch wyścigach oraz szczegółowe wyniki wraz z najlepszym okrążeniem każdego z zawodników. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za następne zmagania!

WYŚCIG NR1
WYŚCIG NR 2
GENERALKA PO 2 WYŚCIGACH

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły