Puchar R1: jakie czasy robili w Poznaniu? Mamy wyniki!

- MotoRmania

W ubiegły weekend podczas rundy Mistrzostw Polski w Poznaniu ruszyła polska edycja Yamaha R1 Cup organizowana przez Wójcik Racing Team. Przypomnijmy, że zmagania pucharowe przeznaczone są dla amatorów, którym zorganizowana możliwość zakupu maszyny w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ważne jest też to, że nie było obowiązku zakupu motocykla – jeżeli miałeś używaną R1 (od 2015) to po prostu mogłeś dołączyć do stawki nabywając pakiet obowiązkowych części akcesoryjnych przystosowujących maszynę do ścigania. Transmisja live wraz z komentarzem dodatkowo podnosi atrakcyjność widowiska, a emocji jest sporo, bo zawodnicy walczą o Fiata 500, który jest nagrodą główną. Po kilku dniach od rundy PZM ostatecznie opublikował oficjalne wyniki!

Czasy czołówki na poziomie 1min 36 sekund są imponujące. Nie ma wątpliwości, że o ile warunki pozwolą na następnej rundzie zobaczymy 1min 35 :). Poniżej znajdziecie klasyfikację generalną po dwóch wyścigach oraz szczegółowe wyniki wraz z najlepszym okrążeniem każdego z zawodników. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za następne zmagania!

WYŚCIG NR1
WYŚCIG NR 2
GENERALKA PO 2 WYŚCIGACH

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl