Praca – sprzedawca w salonie Suzuki Piaseczno Motors

- MotoRmania

Suzuki Piaseczno Motors, największy dealer i serwis motocykli Suzuki w Polsce poszukuje fajnej i energicznej osoby z pasją motocyklową do pracy w salonie.

Jeżeli tak jak my kochasz motocykle, ludzi, zwierzęta i cały świat zapraszamy do naszego zespołu.

OPIS STANOWISKA:

• sprzedaż motocykli ,ubiorów, akcesoriów motocyklowych oraz części eksploatacyjnych
• dbanie o ekspozycję towarów i estetykę salonu
• realizacja założonych planów sprzedaży
• udział w planowaniu i organizacji działań promocyjno-sprzedażowych
• obsługa zamówień i magazynu

POSZUKUJEMY OSOBY:

• zainteresowanej branżą motocyklową i motocyklami (warunek konieczny) ,
• posiadającej doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta
• potrafiącej kompetentnie i fachowo doradzić ,
• komunikatywnej ,
• dokładnej, dobrze zorganizowanej oraz zaangażowanej ,
• posiadającej prawo jazdy kat. A i B (warunek konieczny) ,
• dyspozycyjnej

OFERUJEMY:
• stałą pracę w atrakcyjnej i prestiżowej branży ,
• pracę w młodym i kreatywnym zespole ,
• wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami ,

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!