Nowy kombinezon w cenie pobytu! Urlop treningowy w Moto Angeles!
MotoRmania
5 lipca 2021

Uwaga, uwaga przez 4 lata istnienia Moto Angeles TEGO JESZCZE NIE BYŁO! Mamy super wiadomość dla tych osób, które mogą „rzucić wszystko” i przylecieć do nas na tygodniowy urlop treningowy w tą sobotę. Aktualnie bilety są ciągle bardzo tanie – połączenie Modlin- Malaga w tym terminie poniżej 800zł (aktualne dzisiaj rano).

Cena tego turnusu to 3690zł i otrzymujecie na miejscu NOWY KOMBINEZON X-Four! W cenie standardowo jest transfer lotniskowy, pobyt w haciendzie, możliwość bezpłatnego zabrania osoby towarzyszącej, możliwość bezpłatnego zabrania dziecka ( jeżeli przyjeżdżacie w trójkę z dzieckiem to jedyny dodatkowy koszt wynika z konieczności wypożyczenia auta – nie uda nam się zmieścić 3 osób, w cenie jednej, w naszym samochodzie :)). W haciendzie macie dostęp do motocykli drogowych do wykorzystania w wolnym czasie, a w programie macie 4 dni treningowe i jeden poświecony na wyjazd i odbiór kombinezonów. Czekają plaże, góry, basen.. Program opisany jest szczegółowo poniżej.

KOMBINEZON

Po przyjeździe w sobotę, niedziela jest dniem wolnym na odpoczynek i chill out. W poniedziałek rano ruszamy do Aspe, do siedziby importera przymierzyć, wybrać z dostępnych kolorów i odebrać kombinezony (ok 2,5h drogi). To kombinezony jednoczęściowy firmy X-Four, takie jakie w Hiszpanii używa się do wyścigów w Cuna de Campeones. Są tu bardzo popularne – wersja hiszpańska ma slajdery na łokciach i jest bardzo, bardzo wytrzymała. To idealny kombinezon do trenowania.

Podczas zapytania rezerwacyjnego (na pejser@motormania.com.pl) OD RAZU PODAJCIE ROZMIAR jaki będziecie potrzebować. Skorzystajcie z tabeli poniżej i wybierzcie swój rozmiar. Zamieszczamy tłumaczenie dla poszczególnych punktów: 1. Obwód klatki 2. Obwód w pasie 3. Szerokość ramion 4. Długość pleców 5. Długość rękawa 6. Długość nogawki 7. Obwód bioder 8. Obwód nadgarstka 9. Obwód kostki 10. Obwód w kolanie.

Jeżeli masz nietypowy rozmiar – napisz do nas.

GDZIE BĘDZIECIE MIESZKAĆ ? 

Nasza hacienda jest położona w rejonie Almerii – nieco ponad 2h jazdy od lotniska w Maladze skąd was odbieramy i zawozimy. Wpiszcie Moto Angeles w Google Maps i od razu nas znajdziecie :). Usytuowana jest przy jednej z najbardziej popularnych dróg motocyklowych w okolicy, 35 minut jazdy od Toru Almeria, 25km od najbliższych plaż Costa del Sol – w okolicy możecie pojeździć na wielbłądach, wpaść do morskiego Akwanarium, odwiedzić miasteczka westernowe, zwiedzić zabytki w Almerii czy nawet Granadzie. Oferujemy gościom 5 pokoi, 5 łazienek, dwie kuchnie, grill gazowy, siłownię,  basen, i owoce z ogrodu.

JAK WYGLĄDA PROGRAM TRENINGOWY? 

Tydzień treningowy Los Cojones ma na celu weryfikacje waszych umiejętności w zestawieniu z ważnymi technikami prowadzenia motocykla i rozwijanie ich, lub uczenie się od zera podczas zajęć treningowych.  Jeżeli Twoje umiejętności są na bardzo wysokim poziomie zintensyfikujesz swoje wyczucie, poćwiczysz w nowych warunkach, rozwiniesz umiejętność kontrolowania maszyny.  Jeżeli jesteś początkującym przyswoisz sobie proste, ważne dla prowadzenia motocykla techniki jazdy i zobaczysz jak łatwo będzie ci się odnaleźć w grupie bardziej doświadczonych motocyklistów. Dostaniesz rady co i jak masz ćwiczyć po powrocie do Polski, na czym się głównie skupić  – każdy jest traktowany indywidualnie, a na turnusach będzie tylko 5 osób trenujących. Zobacz co o naszym turnusie treningowym myśli wielokrotny Mistrz Polski Bartek

SOBOTA – DZIEŃ PRZYJAZDU

Sobota jest dniem kiedy Was odbieramy z lotniska w Maladze. Wspólnie czekamy na wszystkich, którzy mają wylądować (jeżeli wybrałeś opcję z autem to jedziesz od razu do haciendy) – jeżeli w oczekiwaniu na jakieś osoby mamy więcej czasu spędzamy go na plaży, można się też zerwać na zwiedzanie Malagii. Następnie udajemy się naszym mini busem do hacjendy ( nieco ponad 2h jazdy)  po drodze robiąc zakupy spożywcze – w haciendzie macie do dyspozycji trzy lodówki (z dużymi zamrażalkami na lód do drinków 🙂 Wieczór zazwyczaj kończymy wspólnym grillem przy basenie.

NIEDZIELA 

Niedziela jest dniem odpoczynku na chill out dla Was i regenerację baterii dla nas. Możecie wziąć motocykle drogowe i pokręcić się po okolicy.

PONIEDZIAŁEK 

Ok. godziny 10.30 wyjeżdżamy do Aspe po Wasze kombinezony. Wrócimy po południu i reszta dnia będzie spędzana dowolnie.

WTOREK i ŚRODA

Wtorek i środa to trening flat trackowy – będziemy się starać zrozumieć jak kontrolować uślizg na motocyklu. Jak wychodzić z trudnych sytuacji. Na flat track wyjeżdżamy około 10.30. Czas treningu około 3,5 -4h w zależności od kondycji uczestników.

CZWARTEK I PIĄTEK

O godzinie 11.00 ruszamy na tor asfaltowy Copo, gdzie o 12.000 zaczynamy treningi na MiniGP i Supermoto. Tutaj będziemy pracować nad pozycją, patrzeniem i opracowaniem nitki toru. Do analizy będziemy wykorzystywać zdjęcia i kamery GoPro.

SOBOTA – WYJAZD 

Wyjeżdżamy z haciendy na lotnisko w Maladze tak aby zdążyć na lot pierwszego z uczestników.

ZA CO PŁACĘ NA MIEJSCU?

Jeżeli korzystasz z naszych maszyn drogowych musisz płacić za swoje paliwo.

Musisz sobie zapewnić własne wyżywienie. Możesz to robić w okolicznych knajpkach, lub w haciendzie, gdzie masz do dyspozycji dwie kuchnie oraz gazowy grill.

Wykup ubezpieczenie turystyczne – to nie jest konieczność, ale zawsze się przydaje.

Jeżeli rozbijesz nasz motocykl drogowy będziesz proszony o pokrycie szkód do wysokości do 500 euro. Nie ponosisz żadnych konsekwencji za ewentualne szkody w motocyklach treningowych 🙂

REZERWACJA

Jeżeli możesz przyjechać do nas w tą sobotę to napisz do mnie na pejser@motormania.com.pl – pamiętaj aby od razu podać rozmiar kombinezony. ZAPRASZAMY!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły