Motocykl „Ferrari” o mocy 400KM – twój za 250 tys. zł!

- MotoRmania

Są rzeczy, o których się nie śniło filozofom.. Ogłoszenie sprzedaży motocykla w Dubaju być może trafi do historii „przekrętów” motoryzacji.

Honda CBR1000RR Fireblade Ferrari 02

Nasi koledzy z brytyjskiego visordown znaleźli to ogłoszenie o sprzedaży motocykla marki „Ferrari”.  Pojawiło się u jednego z dilerów pojazdów luksusowych w Dubaju – cena to 250 tys. zł.  Ewidentnie cała branża motocyklowa przegapiła fakt, że w Maranello powstają również motocykle. I to jakie? W specyfikacjach tego motocykla podawana jest moc 400-500KM. Trochę dziwi nas ten brak precyzji ale niech będzie – 400KM jest ok. Ciekawostką jest zdjęcie tabliczki znamionowej.

 

Honda CBR1000RR Fireblade Ferrari 04Jakimś cudem zalegalizowano vin świadczący o tym, że motocykl to marka Ferrari i został wyprodukowany we Włoszech. W rzeczywistości maszyna wygląda jak zwykły Fireblade, pomalowany na czerwono, z zaciskami pomalowanymi na żółto, odrobiną carbonu i ze sportowym układem wydechowym. Niewiarygodne… To w zasadzie bardzo mocny kandydat do nagrody za idiotyzm roku. Na razie prowadzi ten kto to wymyślił, ale być może znajdzie się większy idiota – czyli ten, który da się na to nabrać.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl