Marek Szkopek w TV Trwam! I co wy na to?
MotoRmania
10 grudnia 2020

Nasz serdeczny kolega Marek Szkopek poinformował dzisiaj na swoim profilu, że w piątek o godzinie 17.00, a następnie w środę o godz. 07:25 i 12.50 w telewizji Trwam zostanie wyemitowany film o jego przygodzie z motocyklami w ramach serii „Życie z Pasją”.

Błyskawicznie posypało się wiele sceptycznych komentarzy osób, które uważają, że aktywność kontrowersyjnego ojca dyrektora dyskwalifikuje możliwość oglądania TV Trwam.

No cóż… Tutaj w Motormanii postanowiliśmy jakiś czas temu nie robić już żadnych aluzji politycznych i nie mieszać naszej miłości motocyklowej z innymi tematami społecznymi.

Proponujemy wyłącznie pozytywne spojrzenie na temat. Marek przemycił przedstawienie wyścigów motocyklowych widowni, która prawdopodobnie nie ma możliwości się z nimi zapoznać. Pokazał nasz sport i naszą pasję nowemu gronu odbiorców. Podjął odważną decyzję, i wypełnił też swój obowiązek jako osoba reprezentująca Wójcik Racing Team oraz sponsorów. Nie ma żadnego negatywnego aspektu w pokazywaniu życia z pasją. Brawo Marek 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły