Marek Szkopek w TV Trwam! I co wy na to?

- MotoRmania

Nasz serdeczny kolega Marek Szkopek poinformował dzisiaj na swoim profilu, że w piątek o godzinie 17.00, a następnie w środę o godz. 07:25 i 12.50 w telewizji Trwam zostanie wyemitowany film o jego przygodzie z motocyklami w ramach serii „Życie z Pasją”.

Błyskawicznie posypało się wiele sceptycznych komentarzy osób, które uważają, że aktywność kontrowersyjnego ojca dyrektora dyskwalifikuje możliwość oglądania TV Trwam.

No cóż… Tutaj w Motormanii postanowiliśmy jakiś czas temu nie robić już żadnych aluzji politycznych i nie mieszać naszej miłości motocyklowej z innymi tematami społecznymi.

Proponujemy wyłącznie pozytywne spojrzenie na temat. Marek przemycił przedstawienie wyścigów motocyklowych widowni, która prawdopodobnie nie ma możliwości się z nimi zapoznać. Pokazał nasz sport i naszą pasję nowemu gronu odbiorców. Podjął odważną decyzję, i wypełnił też swój obowiązek jako osoba reprezentująca Wójcik Racing Team oraz sponsorów. Nie ma żadnego negatywnego aspektu w pokazywaniu życia z pasją. Brawo Marek 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl