Książka o wyprawie motocyklowej na aukcjach WOŚP
Piotr Jędrzejak
10 stycznia 2017

Na naszej skrzynce mailowej znaleźliśmy wiadomość od Marcina. Sprawa dotyczy wyższego celu charytatywnego, a do tego została idealnie opisana. Dlatego nie będziemy owijali w bawełnę, tylko po prostu wkleimy tutaj maila od Marcina.

Witam

Piszę do Was ponownie (po powrocie znad Bajkału i z Mongolii w 2014 oraz po TT Race 2015).

Tym razem w związku z zbliżającym się 25 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej akcji aktywnie uczestniczy wielu motocyklistów. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o udostępnienie na łamach „MotoRmanii” aukcji książki o tematyce motocyklowej wraz z pamiątkami z Syberii.

„Filozofia Motocyklizmu” to opowieść o motocyklowej wyprawie w głąb Syberii, nad jezioro Bajkał i dalej do Mongolii. Wraz, do książki dołączone są pamiątki ze zlotu motocyklowego pod Krasnojarskiem, które mogą być dla wielu miłośników motocykli i kolekcjonerów pamiątek zlotowych nie lada gratką.

Ponieważ wszystkie pieniądze z tytułu aukcji przeznaczone są na akcję WOŚP i tam bezpośrednio będą wpłacone przez osobę, która wygra aukcję, proszę o rozpowszechnienie aukcji wśród miłośników motocykli.

>> Filozofia Motocyklizmu z gadżetami na Aukcjach WOŚP. <<

Dziękuję za wsparcie WOŚP
Z poważaniem

Marcin Megger
Megger Man

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły