Inspiracje na rok 2020? Malaga, tiki-taki i kasztanki..

- MotoRmania

W październiku 2020 minie 10 lat odkąd wyjeżdżamy z czytelnikami do Malagi.  Przyszłoroczny wyjazd musi być po prostu kosmiczny!

W październiku w Maladze, a właściwie w Marbelli gdzie się zawsze zatrzymujemy odbędzie się prawdziwe święto. 10 lat wyjazdów Motormani do Hiszpanii  zmieniło nasze życie. Nie potrafimy funkcjonować z dala od miejsca gdzie można jeździć codziennie bez względu na porę roku, gdzie są najlepsze drogi na świecie, słońce, tory i plaże. Co roku zabieramy was tutaj tirem Motormani, a że czas leci, w 2020 stuknie tym wyjazdom „dyszka”. Z tego powodu zorganizujemy wyjątkowy pobyt podczas naszej październikowej wizyty w Maladze. Termin od 3 do 10 października. Hasło „Live Fast & Die Old” – w programie wyjątkowa impreza, szkolenia z jazdy drogowej, wyścigi na MiniGP oraz na flat tracku !

Chętnych prosimy o kontakt na: [email protected]

Zobaczcie jak wygląda wypad z Motormanią oczami uczestników :

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl