Inspiracje na rok 2020? Malaga, tiki-taki i kasztanki..
MotoRmania
30 grudnia 2019

W październiku 2020 minie 10 lat odkąd wyjeżdżamy z czytelnikami do Malagi.  Przyszłoroczny wyjazd musi być po prostu kosmiczny!

W październiku w Maladze, a właściwie w Marbelli gdzie się zawsze zatrzymujemy odbędzie się prawdziwe święto. 10 lat wyjazdów Motormani do Hiszpanii  zmieniło nasze życie. Nie potrafimy funkcjonować z dala od miejsca gdzie można jeździć codziennie bez względu na porę roku, gdzie są najlepsze drogi na świecie, słońce, tory i plaże. Co roku zabieramy was tutaj tirem Motormani, a że czas leci, w 2020 stuknie tym wyjazdom „dyszka”. Z tego powodu zorganizujemy wyjątkowy pobyt podczas naszej październikowej wizyty w Maladze. Termin od 3 do 10 października. Hasło „Live Fast & Die Old” – w programie wyjątkowa impreza, szkolenia z jazdy drogowej, wyścigi na MiniGP oraz na flat tracku !

Chętnych prosimy o kontakt na: pejser@motormania.com.pl

Zobaczcie jak wygląda wypad z Motormanią oczami uczestników :

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły