Harley pracuje nad elektrycznym wcieleniem XR 750

- MotoRmania

XR750 wygrał na flat tracku wszystko co było do wygrania. Wkrótce zobaczymy jego elektryczny odpowiednik.

Harley w USA jest bardzo zaangażowany w wyścigi flat trackowe. Wystawia do nich model XR750, który w zasadzie można śmiało nazwać legendarnym.

Harley-XR-750

Jednak nadejście nowej elektrycznej ery powoduje, że nawet ta ikona tradycyjnej motoryzacji będzie mieć swój elektryczny odpowiednik. Szczerze mówiąc pod względem sportowym maszyna może się tutaj nieźle bronić – a to ze względu na potężnym moment obrotowy jaki w konstrukcji flat trackowej będzie zdecydowanym atutem. Harley zastrzega, że końcowy produkt „może się różnić” od tego pokazanego na pierwszych oficjalnych szkicach, ale trzymajmy kciuki, aby nie różnił się za bardzo.  Ta maszyna nam się podoba ( poza tym, że jest elektryczna) .

Harley-e-XR

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl