Dziękujemy! Ponad pół miliona po raz pierwszy!
MotoRmania
3 czerwca 2020

Po rekordowym kwietniu w maju wynik oglądalności portalu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy!

Bardzo, bardzo dziękujemy, i zrobimy wszystko, aby was nie rozczarować – na 25 czerwca planowane jest zakończenie prac nad nową wersją portalu i wiele się zmieni. Mamy nadzieję, że na lepsze. Po rekordowym kwietniu, maj był miesiącem, gdzie ruch na stronie kilkukrotnie przekroczył 70 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie!

Łącznie ruch na portalu wzrósł o ponad 30% w stosunku do i tak rekordowego kwietnia wynosząc ostatecznie 572 tys. unikalnych użytkowników w maju.

W najbardziej prestiżowym światowym rankingu stron internetowych Alexy ciągle plasujemy się na drugim miejscu za ścigaczem, tracąc około 120 tys. miejsc. Dla porównania jednoslad.pl czy swiatmotocykli.pl tracą do naszego portalu ponad 200 tys. miejsc, a motogen.pl blisko 300 tys. miejsc. (wykres 6 miesięczny dostępny w dniu 3 czerwca 2020).

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły